O nas

Poznaj nas bliżej!

To my : Adam, Marysia i Bartek.
Razem zmieniliśmy nasz dawny rodzinny dom w Na Skraju Podwierzbie by móc dzielić się z wami pięknem otaczającej nas przyrody i panującym spokojem. Bliskość Wisły, różnorodność ptaków i zielone łąki to idealne trio sprawi, że zapomnicie o pędzie codziennego życia.

Adam zajmuje się otaczającym dom sadem, polem i łąkami. Dba, pielęgnuje i wkłada w to całe swoje serce. Od niego dowiecie się wiele na temat rolnictwa i sadownictwa. Ma bowiem wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Dotychczas pielęgnował około 30 różnych gatunków warzyw i owoców a nawet miał styczność z hodowlą róż. Lubi dzielić się ze wszystkimi swoją wiedzą na temat bo po prostu kocha to co robi. Adam na pewno podbije wasze serca uśmiechem i swoją gościnnością. Z pewnością spotkacie go przy zbiorach.

Marysia i jej obecność zapewnia nam piękny ogród, wiele róż, lilli, krzewów i innych kolorowych bylin. Po pracy jako nauczycielka w pobliskiej szkole przychodzi do ogrodu i cieszy się z każdej kolejnej chwili spędzonej wokół gospodarstwa, zawsze mówi, że to właśnie tu odpoczywa. Lubi tu być bo ogród daje jej spokój i wyciszenie którego w pracy często trudno znaleźć. Poza ogrodem specjalnością Marysi są pyszne domowe przetwory, których składniki w pełni pochodzą z własnej uprawy.

I na koniec ja, Bartek. Pomysłodawca założenia gospodarstwa agroturystycznego. Wiecznie uśmiechnięty, zorganizowany i pomocny. W gospodarstwie odpowiadam za kontakt z klientem począwszy od pierwszego kontaktu, poprzez rozmowy, ustalenia, aż po obecność i końcowe zadowolenie. Staram się odpowiedzieć na każde wymaganie klienta. Z chęcią opowiem wam o Podwierzbiu, okolicy i jej zaletach. Serdecznie zapraszamy Was do naszego małego raju.

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Dalsze korzystanie z niej oznacza zgodę na warunki przetwarzania danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności